Oferty pobytowe

Kawiarnia widokowa

taras widokowy w Olymp 3

Kawiarnia znajduje się na ostatnim piętrze i widać z niej morze oraz wieżę kołobrzeskiej Konkatedry. Od wiosny do jesieni można w pogodne dni wypoczywać na leżakach i przy okazji się opalać.

czytaj więcej...

Basen i sauna

basen w Olymp 3

Wszyscy goście Olymp 3 mogą korzystać z basenu i sauny bezpłatnie. 

czytaj więcej...

Gastronomia

bufet kolacyjny

Udany pobyt nad morzem bez dobrego jedzenia? Wiemy, że nie ma takiej możliwości, dlatego naszym gościom serwujemy bogate bufety śniadaniowe (standardem jest minimum 5 ciepłych dań) oraz kolacyjne.

czytaj więcej...

Ścieżki rowerowe

ścieżka rowerowa nad brzegiem morza

W Kołobrzegu ciągle przybywa ścieżek rowerowych, bo podczas remontu każdego odcinka drogi jest od razu wyznaczana przestrzeń dla rowerów. Ich powierzchnia jest zróżnicowana, często jest to tylko wydzielony pas na ulicy, ale najważniejsze, że coraz łatwiej poruszać się po mieście rowerem.

Czytaj więcej...

Rejsy na dorsza

rejsy na dorsza jako atrakcja w Kołobrzegu

Prawdziwa męska przygoda! Wielogodzinny rejs na pełne morze na połów dorsza. Nie trzeba martwić się o nic, wszystko zapewnia organizator - od wynajmu sprzętu, wykupienie ubezpieczenia po wyżywienie i opiekę fachowców. 

Czytaj więcej...

Dla rodzin z dziećmi

dzieci lubią bawić się na plaży

O tym, że jod ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe nie trzeba mówić, bo wszyscy to wiedzą od lat, tylko nie każdy kojarzy ten fakt z własnym kaszlącym dzieckiem. 

Czytaj więcej...

Nasi Partnerzy

  • Muzeum Oręża w Kołobrzegu
  • Polskie Centrum SPA
  • Stowarzyszenie Promocji Talentów
  • Kołobrzeska Żegluga Pasażerska - rejsy na Bornholm