Oferty pobytowe

Kawiarnia widokowa

taras widokowy w Olymp 3

Kawiarnia znajduje się na ostatnim piętrze i widać z niej morze oraz wieżę kołobrzeskiej Konkatedry. Od wiosny do jesieni można w pogodne dni wypoczywać na leżakach i przy okazji się opalać.

czytaj więcej...

Basen i sauna

basen w Olymp 3

Wszyscy goście Olymp 3 mogą korzystać z basenu i sauny bezpłatnie. 

czytaj więcej...

Gastronomia

bufet kolacyjny

Udany pobyt nad morzem bez dobrego jedzenia? Wiemy, że nie ma takiej możliwości, dlatego naszym gościom serwujemy bogate bufety śniadaniowe (standardem jest minimum 5 ciepłych dań) oraz kolacyjne.

czytaj więcej...

Ścieżki rowerowe

Trasa Rowerowa R10

Przez Kołobrzeg przebiega międzynarodowa trasa rowerowa R10. Projekt jest jeszcze w trakcie realizacji i docelowo ma połączyć wszystkie nadbałtyckie miejscowości.
W roku 2010 powstał odcinek łączący Dźwirzyno z Kołobrzegiem i obecnie trasa o długość ponad 20 km i przebiega od Dźwirzyna przez Kołobrzeg aż do Ustronia Morskiego. Trasa jest łatwa (wzniesienia terenu do 10 m) i bardzo malownicza, przebiega przez tereny chronione Natura 2000 oraz przez kołobrzeski Ekopark.

Odcinek Dźwirzyno - Grzybowo: łączna długość - 5959 m, nawierzchnia: asfalt
Ścieżka biegnie malowniczymi lasami wzdłuż brzegu morza Bałtyckiego od miejscowości Dźwirzyno aż do planowanego odcinka, który realizowany będzie przez Miasto Kołobrzeg na wysokości ulicy Zachodniej. Ścieżka oświetlona.
odcinek Grzybowo - Kołobrzeg
łączna długość - 2000 m
nawierzchnia: mineralna
W pełni oświetlona trasa rowerowa przechodząca przez byłe tereny wojskowe wzdłuż morza Bałtyckiego, ale w pewnym oddaleniu od plaży. Ścieżka kończy się w zabytkowym parku im. Jedności Narodowej w zachodniej części miasta Kołobrzeg. Mniej więcej w środku przebiegu trasy, przecina ją ciąg pieszo - rowerowy z osiedla Radzikowo III do morza.
Kołobrzeg
W Kołobrzegu ciągle przybywa ścieżek rowerowych, bo podczas remontu każdego odcinka drogi jest od razu wyznaczana przestrzeń dla rowerów. Ich powierzchnia jest zróżnicowana, często jest to tylko wydzielony pas na ulicy, ale najważniejsze, że coraz łatwiej poruszać się po mieście rowerem.

  • ciąg pieszo-rowerowy z osiedla Radzikowo nad morze - długość 1337 m
  • trasa przez nadmorski Park Zdrojowy
  • trasa w kierunku na Białogard
  • trasa w kierunku na Zieleniewo

 

AddThis Social Bookmark Button

Nasi Partnerzy

  • Muzeum Oręża w Kołobrzegu
  • Polskie Centrum SPA
  • Stowarzyszenie Promocji Talentów
  • Kołobrzeska Żegluga Pasażerska - rejsy na Bornholm