Oferty pobytowe

Kawiarnia widokowa

taras widokowy w Olymp 3

Kawiarnia znajduje się na ostatnim piętrze i widać z niej morze oraz wieżę kołobrzeskiej Konkatedry. Od wiosny do jesieni można w pogodne dni wypoczywać na leżakach i przy okazji się opalać.

czytaj więcej...

Basen i sauna

basen w Olymp 3

Wszyscy goście Olymp 3 mogą korzystać z basenu i sauny bezpłatnie. 

czytaj więcej...

Gastronomia

bufet kolacyjny

Udany pobyt nad morzem bez dobrego jedzenia? Wiemy, że nie ma takiej możliwości, dlatego naszym gościom serwujemy bogate bufety śniadaniowe (standardem jest minimum 5 ciepłych dań) oraz kolacyjne.

czytaj więcej...

Dla rodzin z dziećmi

Wspaniałe wakacje nad morzem mogą być bezbolesną kuracją. Rodzina spędza wspólnie czas, tata może wreszcie pograć z synem w piłkę, mama wymasuje sobie cellulit w szarych falach Bałtyku a dziecko nawdycha się jodu i nie będzie chorować na oskrzela, ani na zapalenie płuc. Jest również bardzo prawdopodobne, że złagodzone zostaną objawy alergii na sierść i kurz.

Słynna autorka kryminałów Joanna Chmielewska pisze w swojej autobiografii, że właśnie nad morzem jej młodszy syn zahartował się codziennymi kąpielami:

"Pchałam się z dziećmi nad morze. Jerzy chorował ustawicznie, czepiały się go anginy i grypy, najpierw wycięto mu trzeci migdał, potem dwa pozostałe (...) Roberta postanowilam zahartować i nie znalazłam nic lepszego niż morska woda.(...) Pogoda zrobiła się piękna, dziecko do wody wlazło chętnie, pozwalałam mu robić co chce pilnując tylko, żeby nie zmarzł. Szybko wyszło na jaw, że taki przypadek nie wchodzi w rachubę. Wpuszczałam go do wody dzień w dzień, jeśli upalne słońce zmieniało się na gnane dzikim wiatrem desczowe chmury, wprowadzałam zmianę tylko o tyle, że zmarzłszy sama wywlekałam go na brzeg, wycierałam i przebierałam w suche szmaty. (...) Od razu mogę powiedzieć, że tak było co roku i w rezultacie na żadne grypy, anginy i migdałki nie chorował. Owszem, załatwił sobie zatoki, ale to później i własnym wysiłkiem" (Autobiografia, Chmielewska tom II, s.277)

AddThis Social Bookmark Button

Nasi Partnerzy

  • Muzeum Oręża w Kołobrzegu
  • Polskie Centrum SPA
  • Stowarzyszenie Promocji Talentów
  • Kołobrzeska Żegluga Pasażerska - rejsy na Bornholm