Taras widokowy na 8 piętrze

To ulubione miejsce wypoczynku naszych Gości. Przy sprzyjającej pogodzie można podziwiać widok na miasto z Katedrą w tle lub delektować się kolorami parku na tle morskiego pejzażu.

Kompleks wodny

Nasz kompleks wodny składający się z basenu, sauny suchej, sauny parowej oraz jacuzzi doskonale sprawdzi się w czasie deszczowej pogody.
Zapraszamy naszych Gości w godzinach 07:00 - 21:00

Basen: głębokość 1,3 m. z kaskada wodną i masażem podwodnym
Sauna sucha
Sauna parowa
4 wanny jacuzzi

Sauny

Korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje oznaki stresu i zmęczenia. Dla Gości spragnionych relaksu i odprężenia dysponujemy dwoma saunami: suchą oraz parową. Temperatura w saunach osiąga wysokość ok 45 stopni w saunie parowej oraz ok. 85 stopni w saunie suchej.

korzystanie z sauny zapewnia nie tylko piękną skórę, ale skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie

Bowling

Kiedy pogoda zniechęca do uprawiania rekreacji na świeżym powietrzu, można aktywny wypoczynek do przytulnego wnętrza. Doskonałym do tego miejscem jest kręgielnia. Do dyspozycji naszych Gości są dwa profesjonalne tory bowlingowe oraz sportowe buty zmienne.

Kręgielnia czynna jest codziennie w godzinach 16:00 - 22:00 (rezerwacja torów oraz opłata w recepcji).

Kącik zabaw dla dzieci

Najczęściej odwiedzane miejsce przez naszych najmłodszych Gości. To tutaj mogą przenieść się do krainy, gdzie po magicznej zjeżdżalni trafią do morza pełnego kolorowych piłeczek a nawet spotkają ogromną dżdżownicę ;)

Towarzyszący im rodzice podczas pilnowania swoich pociech nie muszą w tym czasie opuszczać ulubionego serialu, gdyż na terenie sali znajduje się telewizor.

Kącik zabaw czynny jest codziennie.

Plac zabaw dla dzieci

Dzieci uwielbiają zabawę pod gołym niebem. Wszystkich najmłodszych Gości zapraszamy na zewnętrzny plac zabaw połączony z mini boiskiem do siatkówki. W bezpośrednim sąsiedztwie placu znajdują się ławeczki dla rodziców oraz taras, na którym przy filiżance pysznej kawy można obserwować swoje pociechy.

Fitness

Ćwiczenia fitness mogą być idealnym rozwiązaniem dla początkujących oraz świetnym uzupełnieniem i urozmaiceniem treningu dla zaprawionych w bojach wyczynowców. Dla aktywnych Gości oferujemy salę fitness wyposażoną w sprzęty do wykonywania lekkich indywidualnych ćwiczeń.

Sala Fitness czynna jest codziennie. Po klucz prosimy zgłosić się do recepcji.