Bezpieczny hotel


Dbamy, aby Wasz pobyt był jak najbardziej bezpieczny.
Drodzy Goście, cieszy nas fakt, iż od dnia 04 maja mogliśmy otworzyć dla Państwa nasze obiekty Olymp II i Olymp 3.
Od pewnego czasu wszyscy musimy się zmierzyć z nowymi i bardziej restrykcyjnymi standardami dotyczącymi bezpieczeństwa.
Nasze obiekty położone są w bezpośrednim sąsiedztwie parku nadmorskiego, alejek, ścieżek rowerowych i szerokiej piaszczystej plaży. Pozwoli to Państwu spędzić czas wypoczynku z dala od zgiełku i miejskiego tłoku z zachowaniem bezpiecznych odległości. Dodatkowo wysoka zawartość jodu w powietrzu wzmocni odporność organizmu na wszelkie wirusy.
Spełniamy wszelkie standardy bezpieczeństwa oraz higieny zgodnie z wytycznymi RM.
Dla bezpieczeństwa naszych Gości wprowadziliśmy ograniczenia w ilości osób jednocześnie przebywających na terenie obiektu. Pozwoli to nam na zapewnienie utrzymania koniecznego dystansu.
Chcemy, aby Wasz pobyt był jak najbardziej bezpieczny i w tym celu:

  • na teren obiektu wstęp mają wyłącznie nasi Goście oraz pracownicy
  • personel przestrzega zasad higieny oraz stosownych procedur i jest zaopatrzony w bezpośrednie środki ochrony
  • sprzątanie pokoi odbywa się wyłącznie na Wasze życzenie, podczas Waszej nieobecności w pokoju. Sprzątamy z jeszcze większą starannością wraz z dezynfekcją z zachowaniem odpowiednich procedur
  • płyny do dezynfekcji rąk znajdują się w wielu ogólnodostępnych miejscach w obiekcie
  • części wspólne obiektu (włączniki światła, blaty, klamki, poręcze, krzesła, pokrywy koszy na śmieci, dozowniki, przyciski w windach) są regularnie dezynfekowane
  • posiłki i napoje dla Gości przygotowywane są z zachowaniem szczególnych zasad higienicznych oraz sanitarnych. Posiłki serwowane są przez kelnerów do pokoi. Oferujemy również szeroką ofertę room service.
  • szczegółowe procedury postępowania oraz środki ochrony osobistej dla Gości są dostępne w recepcji obiektu.


WAŻNE:
Dostępność usług dodatkowych (restauracja, kawiarnia, basen, sauny, jacuzzi, sala fitness, pokój zabaw dla dzieci, kręgielnia, SPA) oraz forma podawania posiłków zależne będą od aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS.
Będziemy Państwa na bieżąco informować na naszych stronach internetowych oraz w social mediach o nowych oferowanych usługach, zgodnie z wytycznymi RM.
Do szybkiego zobaczenia!
Pozdrawiamy OLYMP TEAM