Dla dzieci

W Olympie 3 chętnie gościmy rodziny z dziećmi. Pobyt nad Morzem Bałtyckim to nie tylko radość z plażowania, ale też kuracja i profilaktyka. Leczniczy wpływ klimatu każdy może zaobserwować na sobie, ale u dzieci poprawa jest szczególnie widoczna, zwłaszcza u tych, które mają problemy z nawracającymi anginami, chorobami uszu i płuc. Morski aerosol dobroczynnie wpływa na alergików, bo morskie powietrze jest czyste i pozbawione alergenów.Jakie udogodnienia oferuje Olymp 3 dla rodzin z dziećmi?

Przede wszystkim dość duże przestronne pokoje, w których jest dość miejsca na rozłożenie zabawek.

Wszystkie posiłki jakie Państwo zamówicie są bufetowe, wiec dziecko ma duży wybór i nawet największy niejadek znajdzie coś, co lubi. Nasze bufety są niezwykle bogate i kolorowe, co w połączeniu z ruchem na świeżym powietrzu gwarantuje znakomity apetyt. W sali restauracyjnej są specjalne krzesełka dla małych dzieci - dziecko siedzi dostatecznie wysoko aby można je było wygodnie karmić a przy tym jest bezpieczne.

W Olympie 3 znajduje się również kącik z kolorowymi kulkami - korzystanie dla gości jest bezpłatne. Miejsce zabaw nie jest udostępniane dla osób z zewnątrz.