O obiekcieOlymp 3

Witamy

Olymp 3 SPA & Wellness został otwarty w 2013 r i należy do zespołu obiektów wypoczynkowych OLYMP w Kołobrzegu.
Swoim gościom oferuje 146 pokoje dwuosobowe oraz 18 rodzinnych pokoi typu studio.
Na terenie całego obiektu jest bezpłatne WiFi.

Lokalizacja

Olymp 3 znajduje się w dzielnicy uzdrowiskowej. Od plaży dzieli go tylko nadmorski park – wystarczy przejść około 250 m żeby wykąpać się w morzu. Spacer do molo zajmuje około 15 minut, a do centrum miasta – około 20 minut na piechotę.

SPA & Wellness

W czasie niepogody, dużym zainteresowaniem osób przyjeżdżających wypocząć nad morze cieszy się Centrum SPA. Nasi goście mogą bez dodatkowych kosztów korzystać z Kompleksu Wodnego składającego się z basenu, sauny suchej i parowej oraz jacuzzi.
Zapraszamy również do zapoznania się pełną informacją o zabiegach kosmetycznych i kuracyjnych oferowanych przez naszą bazę zabiegową "KINESIS".

Atrakcje

Na terenie obiektu znajduje się restauracja serwująca posiłki w formie bufetu szwedzkiego oraz dania a la carte.
Kawiarnia widokowa z dużym tarasem przez swoje położenie na 8 piętrze pozwala na podziwianie morza oraz wieży kołobrzeskiej Konkatedry.
Nasze pokoje są większe od standardowych pokoi hotelowych, więc rodziny z dziećmi mają w nich więcej przestrzeni.
Bawialnia, w której znajduje się tak lubiany przez naszych najmłodszych Gości basen z kolorowymi kulkami oraz zewnętrzny plac zabaw dla dzieci gwarantują udaną zabawę.
Zapraszamy również do skorzystania ze znajdujących się na terenie obiektu: kręgielni, lobby baru oraz salonu kosmetycznego i fryzjerskiego

W hallu recepcyjnym naszych gości obserwują kolorowe rybki pływające w dużym akwarium. Ich obecność cieszy rodziców, bo skutecznie przykuwa uwagę dzieci podczas załatwiania formalności w recepcji.

Olymp 3 posiada własny parking na 56 miejsc oraz garaż podziemny na 24 miejsca - za dodatkową opłatą. Zarówno parking jak i garaż podziemny nie są strzeżone ale objęte systemem monitoringu.


164

pokoje

8

piętra

180

miejsc w restauracji

250

metrów od morza
SPA

Restauracja

Kawiarnia

Atrakcje