Restauracja

Na parterze po lewej stronie od wejścia głównego do obiektu znajduje się elegancko urządzona sala restauracyjna, mieszcząca 250 osób przy stolikach 2, 4 i wieloosobowych.

Smakowite śniadania, obiady i kolacje serwowane są w wygodnej formie bufetu szwedzkiego na którym znajdują się tradycyjne dania kuchni polskiej. Wszystkie dania powstają pod czujnym okiem Szefa Kuchni.

Z myślą o naszych najmłodszych Gościach powstało specjalne menü, w którym znajdują się zdrowe i uwielbiane przez dzieci potrawy i przekąski.

Doświadczony i miły zespół kelnerski dba o profesjonalną obsługę zarówno naszych Gości hotelowych jak i osób indywidualnych.


Lobby bar

Zlokalizowany przy recepcji głównej Lobby Bar zachęca Gości do spędzenia czasu w stylowo i kameralnie urządzonych wnętrzach. Chwile relaksu uprzyjemni filiżanka aromatycznej kawy, finezyjny drink lub też szlachetny mocny trunek.

Lobby Bar posiada zewnętrzny taras z widokiem na plac zabaw, dlatego rodzice często wybierają to miejsce na chwilę oddechu.


A` la carte

Zapraszamy do skosztowania kulinarnych propozycji z autorskiego menü naszego Szefa Kuchni, które powstają wyłącznie z wysokiej jakości składników.

Restauracja

8:00 - 19:30

Lobby bar

13:00 - 21:00

A la carte

13:00 - 20:00